Kiedy ubierać pieska?

Komentarz: 0 Wyświetlenia: 333

Niewątpliwie pieski swym oddaniem, bezwarunkową miłością skradły nam serca. Chcemy dla naszych psich przyjaciół wszystkiego co najlepsze oraz spełniać ich potrzeby.

kurtka bezrękawnik Taipan Snake, Milk&papper – znajdziecie w naszym sklepie

Psy zazwyczaj uwielbiają aktywnie spędzać czas, dlatego warto zimą naszego aktywnego zmarzluszka ubrać w NIEPRZEMAKALNE i/lub CIEPŁE ubranko. Jesienią i wiosną przyda nam się przeciwdeszczowa kurtka, zimą ocieplana, a bluza czy sweterek tak naprawdę posłuży nam cały rok. Jeśli piesek lubi być ubrany można założyć pod kurtkę sweterek lub na sweterek bardziej ozdobne szelki.

Zwracajmy uwagę na tkaniny z jakich są wykonane ubranka. Nic nam z kurtki, która wygląda na przeciwdeszczową a przemoknie po pierwszym deszczu. Ubranko w takim wypadku będzie nawet szkodziło naszemu psu, ponieważ będzie miał na sobie ciągle mokrą odzież. W naszym sklepie znajdziecie tylko sprawdzone produkty zarówno odzieżowe, kosmetyczne czy inne artykuły. Wszystko to co sami chcielibyśmy oferować własnemu psu. Zawsze cena jest adekwatna do jakości. /zapraszam na FB: Modeldog.pl na którym będę Wam przedstawiać naszą ofertę/

Polecamy ubierać pieski każdej rasy i duże i małe, jeśli tylko wykazują oznaki zmarznięcia, trzęsą się lub nie chcą wychodzić na spacer. Ubranka chronią także szatę pieska przed zniszczeniem i kołtunieniem, to szczególnie ważne w przypadku psów rasowych i wystawowych.

Najłatwiej nauczyć pieska noszenia ubranek rozpoczynając od bluzy lub sweterka, ponieważ najmniej krępują ruchy i najlepiej się je ubiera.

Niewątpliwą zaletą jest to, że pieski wyglądają w ubrankach uroczo i przyciągają wzrok przechodniów.

Komentarze

Zostaw swój komentarz