Jakie szelki dla psa który ciągnie?

Komentarz: 0 Wyświetlenia: 218

Dzięki odpowiednio dobranym szelkom spacer będzie bezpieczny i dostarczy frajdy. Pies będzie czuł się komfortowo oraz będzie mógł się wybiegać.

Spacery z psem mają być frajdą i przyjemnością dla psa, jak i dla jego właściciela. Nie można tego traktować jako przykrego obowiązku. W trosce o komfort swój i pupila należy się odpowiednio przygotować. Zwłaszcza gdy zwierzak jest aktywny i energetyczny. Podpowiadamy zatem, jakie szelki dla psa, który ciągnie wybrać.


Dzięki odpowiednio dobranym szelkom spacer będzie bezpieczny i dostarczy frajdy. Pies będzie czuł się komfortowo. Będzie mógł się wybiegać. Jedną z lepszych opcji szelek dla psa są te typu easy-walk. Dlaczego warto je wybrać?

Jakie szelki dla psa? Najlepsze modele

Szelki typu easy-walk zakłada się z przodu, a nie ma plecy. Dzięki temu pies, który ciągnie jest od razu hamowany. Nie wyrywa się i odwraca się w kierunku osoby trzymającej smycz. Co więcej, ten model szelek jest bardzo wygody dla psiaków. Nie powoduje bólu ani dyskomfortu.

Szelki dla psa, który ciągnie — jak je założyć?

To nie jest skomplikowane. Najpierw trzeba założyć szelki i dopasować je za łapami do skóry psa. Można je regulować za pomocą pasków. Do wyboru są też różne rozmiary szelek — od S do XL. Należy więc też dopasować je do wymiarów psa. Szelki typu easy-walk nie są jednak zalecane dla młodych szczeniaków, które są w okresie wzrostu.

Szelki idealne dobrane dla twojego pupila znajdziesz na naszym sklepie internetowym.

Zobacz także naszą wizytówkę Google.

Komentarze

Zostaw swój komentarz